İşletmenizin tanıtımını yalnızca geleneksel medya araçlarıyla yaptığınız yıllar, bugün baktığınızda ne kadar da eskide kalmış değil mi ? Dijital dönüşümden yeni yeni bahsedilmeye  başlanan dönemleri bir düşünün.

Peki, Rakiplerinizden Sıyrılmak için Neler Yapıyorsunuz ?

Başarıyla sürdürdüğünüz çevrim içi tanıtım çalışmalarını çevrenizdeki işletmeler de benzer stratejilerle uygulayarak rekabet konusundaki yükselişini sürdürüyor. Bir yandan tüm bunlar olurken, diğer yandan teknoloji de hızına hız katarak gelişmeye devam ediyor. Bu da size çok daha yenilikçi çalışmalarla sektörünüzde yeniden öne çıkma imkânı sunuyor. Bu yenilikçi çalışmaların en iddialı alternatiflerinden birini de şüphesiz 3D sanal turlar oluşturuyor.

Bir mekânın dijital ortam üzerinden tüm detaylarıyla incelenebilmesine olanak tanıyan sanal gezintiler, otel işletmelerine eşsiz fırsatlar sunuyor. Odalardan koridorlara, çeşitli ortak kullanım alanlarından mutfak bölümüne kadar her alanın 360° görüntülenebildiği 3 boyutlu sanal turlarla siz de potansiyel ziyaretçilerinize gerçek bir ön keşif deneyimi sunabilirsiniz. Bu teknolojinin sunduğu tüm cazip fırsatlar için okumaya devam edin!

360° Sanal Turlar İşletmenize Ne Gibi Avantajlar Sağlayabilir?

 1. Milimetrik Ölçümlere Sahip Mekân Haritası Çalışmaları

  İşletmenizin her noktasını doğru ölçümlerle tespit eden 3D çekim teknolojisi, 2 ve 3 boyutlu kat planlarının oluşturulmasına imkân sağlayarak ilerleyen süreçteki yenileme çalışmalarınız için de oldukça ayrıntılı bir plan sunar.

 2. Açıklama Etiketleriyle Tam Rehberlik

  3D lazer tur hizmetinde, etiketlerle dilediğiniz alana ekstra açıklamalar ekleyebilirsiniz. Böylece müşterilerinizin işletmenizi online olarak gezmesini sağlarken, aynı zamanda tüm olası sorularına yanıt verebilirsiniz.

 3. Tüm Cihazlara Uyumlu Erişim

  Müşterileriniz sizi ister bilgisayar isterse de akıllı telefonları üzerinden keşfetsin; tüm cihazlara uyumlu 360° gezinti imkânı sayesinde işletmenizi diledikleri yerde, diledikleri zaman gezebilirler.

 4. Tüm Kanallara Bağlantı Ekleme İmkânı

  İşletmenizin web sitesine kolayca entegre edebileceğiniz 360° çekim görüntülerini, aynı zamanda link veya kod aracılığıyla SMS, e-posta ve WhatsApp gibi kanallar üzerinden de potansiyel müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

 5. Siz ve Ziyaretçileriniz için Ekstra Zaman Tasarrufu

  Sanal gezinti teknolojisi sayesinde müşterileriniz, rezervasyon öncesinde ve konaklama esnasında işletmenizi rehberlik ihtiyacı duymaksızın keşfedebilir. Böylece karşılıklı olarak zamandan tasarruf ederken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

 6. Yeni İstihdam Süreçlerinde Verimli Oryantasyon

  VR gözlüklerle düzenleyeceğiniz sanal gerçeklik turları ile personellerinizin eğitim süreçlerini de verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca düğün veya konferans gibi organizasyonlar için toplantı salonlarınızı görmek isteyen potansiyel müşterileriniz, VR gözlükler aracılığıyla ilgili mekanlarda etraflıca bir inceleme yapabilir.

 7. Video Reklam Hizmeti ile Tüm Kanallarda Etkili Tanıtım İmkânı

  3D Scan tekniği ile elde edilerek birleştirilen hareketli görüntüler, talebiniz doğrultusunda 4K tanıtım videolarına da dönüştürülebilir. Böylece işletmenizi, video içerik platformları başta olmak üzere TV reklamları ile de geniş bir kitleye tanıtabilirsiniz.

 • Okumaya Devam Et
 • Okumaya Devam Et
 • Okumaya Devam Et
 • Okumaya Devam Et
 • Okumaya Devam Et
 • Okumaya Devam Et