Ne Yapıyoruz ?

Ne Yapıyoruz ?

Sanal Render Tur

Sanal render tur, henüz proje aşamasında olan mimari tasarımlardaki tüm yüzeylerin tasarlandığı renk, doku ve malzemeye uygun bir şekilde 3 boyutlu olarak bilgisayar ortamında oluşturulmasıdır.

Projenin nihai haline ulaştığı safhada nasıl bir görüntüye sahip olacağını göstermeye yarayan mimari render sayesinde siz de en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Sanal olarak adım adım gezilmesini sağladığımız sahneleri kat planları, ürün yerleştirme ve tanıtımları gibi özellikler ile destekliyoruz.

Yüksek Çekim Kalitesi

Yüksek performanslı ekipmanlar ile gerçeğe en yakın görüntüleri elde ediyoruz.

Google Street View

Firmanızın Google aramalarında ve Google Haritalarda yer almasını sağlayarak müşterilerinizin sizinle etkileşimini en üst seviyeye ulaştırıyoruz.

Panoromik Render

Panoramik renderlar ile mekânı bir çok noktadan görebilir, tasarımı anlayabilir ve mekânı keşfetmek için başka bir fotoğraf açısına ilerleyebilirsiniz.

VR Teknolojisi

Arttırılmış sanal gerçeklik teknolojisini sahnelere dahil ederek 3 boyutlu gözlükler ile gerçeğe en yakın sanal tur deneyimini yaşatıyoruz.

Hotspot Desteği

Çekimi yapılan sahnelerin içerisine ses, animasyon, video, fotoğraf, link ve modelleme gibi etkileşimli öğeler ekliyoruz.

Mobil & Web Uyumu

HTML5 ile geliştirdiğimiz web sitelerinin IOS & Android tabanlı tüm cihazlarda ekrana ve performansa uygun çalışmasını sağlıyoruz.

İnovatif Çözümler

Dijitalleştirilmiş bir dünya pazarı

Markalarınızın dünya pazarında görünür olması ve işinizi büyütmeniz için son teknoloji yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin
Bizimle İletişime Geçin