Ne Yapıyoruz ?

Ne Yapıyoruz ?

Sanal tur, 360° çekilen fotoğrafların elektronik ortamda birleştirilmesiyle elde edilen
interaktif bir uygulamadır.

3D Tur, cisimlerin elektronik ortamda 3 boyutlu olarak bir temsilinin oluşturulmasını sağlayan tasarım ve yazılım sürecidir.

Yeni teknolojilerin kullanımıyla geliştirilen sanal tur hizmetimizle, markalarınızı daha iyi tanıtıp hedef kitlenizi genişletebilmenizi sağlıyoruz. Sanal olarak adım adım gezilebilen mekanlarınızı, kat planları, ürün yerleştirme ve ürünlerin tanıtımları gibi özelliklerle destekliyoruz.

Yüksek Çekim Kalitesi

Profesyonel ekipmanlar kullanarak 4K çözünürlük ve HDR tekniği ile yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.

Google Street View

Firmanızın Google aramalarında ve Google Haritalarda yer almasını sağlayarak müşterilerinizin sizinle etkileşimini en üst seviyeye ulaştırıyoruz.

360°  Havadan Çekim

İnsansız hava araçlarımızdan olan donanımlı dronelar ile yüksek kalitede kuş bakışı 360° fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.

VR Teknolojisi

Arttırılmış sanal gerçeklik teknolojisini sahnelere dahil ederek 3 boyutlu gözlükler ile gerçeğe en yakın sanal tur deneyimini yaşatıyoruz.

Hotspot Desteği

Çekimi yapılan sahnelerin içerisine ses, animasyon, video, fotoğraf, link ve modelleme gibi etkileşimli öğeler ekliyoruz.

Mobil & Web Uyumu

HTML5 ile geliştirdiğimiz web sitelerinin
IOS & Android tabanlı tüm cihazlarda ekrana ve performansa uygun çalışmasını sağlıyoruz.