Hizmet Alanlarımız

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere emlak, otel, hastane ve diğer tüm sektörlerde Sanal Tur ve Video Tanıtım Filmi hizmetleri sunuyoruz.

Emlak & Konut & Site

Yabancı ve yerli potansiyel müşterilerinize gayrimenkul, emlak ve taşınmazların tanıtımını yaparak dünyaya açılmanıza öncü oluyoruz.

İncele

Okul & Kreş & Etüt Merkezi

Eğitim merkezlerinizin, yemekhane, sosyal alanlar ve diğer eğitime yönelik bölümlerinin, sanal çekim aracılığıyla tanıtılmasını sağlıyoruz.

İncele

Kafe & Restoran & Bar

Yeme, içme ve eğlence mekanlarınızdaki mutfak, salon konseptlerini ve manzaralarını potansiyel müşterilerinize sunuyoruz.

İncele

Alışveriş Merkezi & Mağaza

Alışveriş alanlarınızın mağaza, sinema ve eğlence salonları gibi tüm bölümlerinin yaşattığı atmosferi sanal tur ortamına yansıtıyoruz.

İncele

Fitness & Pilates & Spor Salonu

Salonlarınızın kapasitesini, ekipman çeşitliliğini, kişiselleştirilmiş hizmet ve eğitimlerinizi potansiyel üyelerinize sunuyoruz.

İncele

Fabrika & Üretim Merkezi

Firmanızın üretim birimlerini, lojistik tesislerini, sosyal kullanım alanlarını, çalışma ofislerini ve teknolojik yetkinliklerini dünyaya açıyoruz.
İncele

Yat & Tekne & Marina

Potansiyel müşterilerinizin deniz seyahatlerindeki araç tercihleri için, sunduğunuz ayrıcalıklı ve lüks özellikleri tüm detaylarıyla sanal tur ortamına taşıyoruz.

İncele

Otel & Pansiyon & Öğrenci Yurdu

Dünyanın her yerinde konaklamanın simgesi haline gelebilmeniz için plaj, eğlence ve yaşam hizmetlerinizi dijital ortamlara taşıyoruz.

İncele

Hastane & Muayenehane

Tanı-tedavi üniteleri, modern hasta odaları, VIP sağlık kompleksleri ile hasta ve yakınlarına sunduğunuz konforu gözler önüne seriyoruz.

İncele

Oto Galeri & Araç Showroom

Satışa sunduğunuz otomobillerin, stok durumu ve fiyat bilgisinin yanı sıra araç modellerinizin sanal ortamda detaylı bir şekilde incelenebilmesine olanak sağlıyoruz.

İncele

Kongre Merkezi & Etkinlik Salonu

Açık veya kapalı salonlarınızda organize edilecek kongre, toplantı, lansman, düğün ve benzeri etkinliklerde, tercih edilebilmeniz için sizi sanal ortamlara taşıyoruz.

İncele

Fuar & Müze & Sergi

Yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerinizi, çeşitli sanat organizasyonlarınıza ve kültürel etkinliklerinize dahil etmeniz için aracı oluyoruz.

İncele

Son projelerimiz

Üstlendiğimiz her proje ekibimiz tarafından ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilir ve son hali ile sizlere teslim edilir.

Tüm projeleri incele
Tüm projeleri incele